اسمعیل عابدی

صفحه نخست /اسمعیل عابدی
نام و نام خانوادگی اسمعیل عابدی
شغل عضو هیئت علمی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان / دانشکده علوم پایه / گروه ریاضی کاربردی و محض
تحصیلات دکترای تخصصی / ریاضی محض
مرتبه علمی استاد
صفحه شخصی
پست الکترونیک
 عنوانمجله
۱
Acta et Commentationes Universitatis Tartuensis de Mathematica 28 (2024) 63-73
۲
Bulletin of the Korean Mathematical Society 59 (2022) 1595-1603
۳
Turkish Journal of Mathematics 46 (2022) 6-46
۴
Journal of Function Spaces 2021 (2021) 1-6
۵
Ukrainian Mathematical Journal 73 (2021) 1084-1091
۶
Annals of the Academy of Romanian Scientists: Series on Mathematics and its Applications 13 (2021) 93-110
۷
Balkan Journal of Geometry and Its Applications 26 (2021) 85-9
۸
Tatra Mountains Mathematical Publications 76 (2020) 143-156
۹
Balkan Journal of Geometry and Its Applications 25 (2020) 66-75
۱۰ پژوهش های نوین در ریاضی 6 (1399) 19-28
۱۱
Journal of Mathematical Physics Analysis Geometry 16 (2020) 161-173
۱۲ پژوهش های ریاضی 6 (1399) -
۱۳
Communication in Mathematics 26 (2018) 137-145
۱۴
Bulletin of the Iranian Mathematical Society 44 (2018) 1387-1404
۱۵
Balkan Journal of Geometry and Its Applications 23 (2018) 14-27
۱۶
Turkish Journal of Mathematics 42 (2018) 34-48
۱۷
Archivum Mathematicum 54 (2018) 15-32
۱۸
Boletim da Sociedade Paranaense de Matemática - (2018) 1-12
۱۹
SIBERIAN MATHEMATICAL JOURNAL 58 (2017) 923-931
۲۰
Kyushu Journal of Mathematics 2 (2017) 257-269
۲۱
FACTA UNIVERSITATIS-SERIES MATHEMATICS AND INFORMATICS 32 (2017) 387-404
۲۲
Acta Universitatis Sapientiae, Mathematica 8 (2016) 271-281
۲۳
Balkan Journal of Geometry and Its Applications 21 (2016) 1-8
۲۴
Periodica Mathematica Hungarica 73 (2016) 83-92
۲۵
Archivum Mathematicum 52 (2016) 113-130
۲۶
Acta Universitatis Sapientiae, Mathematica 8 (2016) 5-21
۲۷
TWMS Journal of Pure and Applied Mathematics 7 (2016) 12
۲۸
Archivum Mathematicum 52 (2016) 1-12
۲۹
Bulletin of the Iranian Mathematical Society 41 (2015) 1287-1297
۳۰
Azerbaijan Journal of Mathematics 5 (2015) 54-63
۳۱
Acta Universitatis Apulensis 40 (2014) 35-49
۳۲
Turkish Journal of Mathematics 34 (2013) 340-347
۳۳
Azerbaijan Journal of Mathematics 2 (2012) 56-62
۳۴
Azerbaijan Journal of Mathematics (2012) 56-62
۳۵
Analele Universitatii Ovidius Constanta, Seria Filologie 18 (2010) 5-12